Доступність посилання

ТОП новини

США пропонують мільйон доларів нагороди за інформацію про сина бін Ладена


Хамза бін Ладен раніше погрожував помститися США за вбивство батька

США запропонували винагороду в майже мільйон доларів за інформацію, яка допоможе «ідентифікувати чи визначити місце перебування» сина Усами бін Ладена, загиблого лідера екстремістської організації «Аль-Каїда».

«Хамза бін Ладен оприлюднив в інтернеті аудіо- й відеоповідомлення, закликаючи своїх послідовників почати напади на США і їхніх західних союзників. Він пригрозив нападами на Сполучені Штати, щоб помститися за вбивство батька американськими службами у травні 2011 року», – йдеться в заяві Державного департаменту США, оприлюдненій 28 лютого.

США вторглися в Афганістан наприкінці 2001 року через те, що уряд під керівництвом талібів захищав «Аль-Каїду» і старшого бін Ладена, який організував терористичні напади в США 11 вересня 2001 року, коли загинули близько трьох тисяч людей.

«Талібан» втратив владу, а бін Ладен, що ховався на півночі Пакистану, загинув внаслідок американського авіаудару 2011 року.

За різними повідомленнями, Хамза бін Ладен може переховуватися у Пакистані, Афганістані, Сирії чи Ірані.

В 2018 році ООН оприлюднила доповідь, в якій наголосила, що екстремістська мережа «Аль-Каїда» є більшою загрозою у багатьох частинах світу, аніж угруповання «Ісламська держава».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG