Доступність посилання

ТОП новини

Ляшко: в Україні є 250 тисяч ПЛР-тестів на коронавірус, питання з тестуванням не є проблемою


МОЗ: Україна отримає 22 тисячі ПЛР-тестів від українського виробника

В Україні є 250 тисяч тестів на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Ми аналізуємо ситуацію. Ми повинні розуміти, що Європа вже на 15-20 днів попереду в розвитку епідемії… Якщо ви проаналізуєте кількість тестувань, які проводилися в країнах Європи в той період часу розвитку епідемії, в якій перебуває Україна, то в Україні не набагато менша кількість тестувань, які здійснюються і проводяться в інших країнах європейського регіону. Сьогодні ми маємо близько 250 тисяч тестів для ПЛР-діагностики, тому питання з тестуванням не є проблемою. Україна готова тестувати, готова буде тестувати», – сказав Ляшко.

За його словами, Україна отримає 22 тисячі ПЛР-тестів від українського виробника, які дозволять протестувати близько двох мільйонів досліджень.

«Тести вже повинні бути на наступному тижні. Український виробник готовий виробляти близько тисячі ПЛР-тестів на добу. Це дозволить нам покрити всю потребу в проведенні тестування, яка необхідна для реагування на епідемію коронавірусної хвороби на території України», – повідомив заступник міністра.

Станом на 9:00 6 квітня в Україні підтвердили 1 319 випадків COVID-19. 38 людей померли, 28 пацієнтів одужали.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG