Доступність посилання

ТОП новини

YouTube та Netflix знизять якість трансляції в Європі, щоб уникнути перевантаження інтернету


Європейські телекомунікаційні провайдери останніми днями повідомляють про різке збільшення трафіку даних

Платформи YouTube та Netflix знизять якість трансляції в Європі, щоб уникнути перевантаження на мережу Інтернет на тлі повідомлень, що мільйони європейців через спалах коронавірусу працюють дистанційно і багато дивляться відео вдома.

Відповідне рішення було ухвалене після того, як єврокомісар з внутрішнього ринку і цифрової економіки Тьєррі Бретон закликав потокові платформи знизити якість своїх відеороликів, щоб запобігти колапсові інтернету.

«Ми зобов’язуємося тимчасово перемикати весь трафік у ЄС на стандартний за замовчуванням», – йдеться в заяві YouTube 20 березня.

19 березня Netflix у своїй заяві також вказав, що «почне знижувати швидкість передачі даних у всіх потоках в Європі протягом 30 днів».

«За нашими оцінками, це скоротить трафік Netflix в європейських мережах приблизно на 25%, одночасно забезпечуючи якісний сервіс для наших користувачів», – йдеться в заяві.

Відео складають значну частину даних інтернет-трафіку. Відео стандартної чіткості не такі затратні, як відео високої.

Європейські телекомунікаційні провайдери, від Vodafone до Deutsche Telekom, останніми днями повідомляють про різке збільшення трафіку даних.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG