Доступність посилання

ТОП новини

Трамп скасував свою поїздку на Світовий економічний форум у Давосі


У 2018 році Трамп став першим за 18 років чинним президентом США, який відвідав щорічні збори в Давосі

Президент США Дональд Трамп скасував свою поїздку на Світовий економічний форум у швейцарському Давосі.

«Через непримиримість демократів щодо безпеки на кордоні та великого значення безпеки для нашої країни я з повагою скасовую мою дуже важливу поїздки до швейцарського Давоса на Світовий економічний форум», – написав Трамп у Twitter.

У 2018 році Трамп став першим за 18 років чинним президентом США, який відвідав щорічні збори в Давосі.

Цього тижня Трамп уперше за майже два роки свого президентства виступив з телезверненням до нації з Овального кабінету. Він назвав ситуацію з нелегальною імміграцією на кордоні США з Мексикою «гуманітарною кризою» і закликав законодавців забезпечити фінансування будівництва прикордонної стіни.

Раніше Трамп попросив у Конгресу на початок будівництва загородження 5,7 мільярда доларів. Однак демократична більшість у Палаті представників Конгресу США відмовилася погодити фінансування. Це призвело до часткового припинення роботи уряду, яке триває вже третій тиждень. Це другий за тривалістю «шатдаун» в історії США, в суботу, 12 січня, він може стати найтривалішим.

Демократи пропонують Трампу виділити 1,3 мільярда доларів на заходи щодо забезпечення прикордонної безпеки, але не на будівництво стіни.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG