Доступність посилання

ТОП новини

Колишній юрист Трампа готовий свідчити в справі про російське втручання у вибори – адвокат


Колишній особистий юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен
Колишній особистий юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен

Колишній особистий юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен має інформацію «про певні теми, які мають становити інтерес» для команди спецпрокурора Роберта Мюллера, яка розслідує зв’язки між Росією та виборчою кампанією Трампа 2016 року. Про це адвокат Коена Ленні Дейвіс заявив 22 серпня.

Він додав, що Коен готовий надати інформацію не тільки Мюллеру, а й комітетам Конгресу, що здійснюють власне розслідування втручання Росії.

Ця пропозиція надійшла на наступний день після того, як Коен визнав себе винним у здійсненні нібито за вказівкою Трампа виплат жінкам, які стверджували, що мали зв’язок із Трампом. Це мало забезпечити їхнє мовчання під кампанії 2016 року.

Засоби інформації повідомили, що Коен готовий розповісти Мюллеру, нібито Трамп знав заздалегідь про зустріч 2016 року, під час якої його старший син обговорював із російською юристкою Весельницькою інформацію, яка б могла зашкодити опонентці Трампа з Демократичної партії Гілларі Клінтон. Обізнаність Коена щодо цієї зустрічі вже викликала інтерес комітету Сенату з питань розвідки, який вивчає зв’язки між Росією та кампанією Трампа, а республіканські та демократичні члени цього комітету заявили, що вони «нещодавно поновили контакти» з Коеном з цього питання.

Адвокат Коена Ленні Девіс у серії телевізійних інтерв’ю також повідомив, що Коен може засвідчити Мюллеру, що Трамп був проінформований та вітав викрадення росіянами електронних повідомлень Національного комітету Демократичної партії під час кампанії 2016 року.

Речниця Білого дому Сара Сандерс, яку запитали, чи не турбують Трампа потенційні свідчення Коена, сказала: «Я не думаю, що президент взагалі стурбований. Він знає, що він нічого поганого не робив і що змови (з росіянами – ред.) не було».

XS
SM
MD
LG