Доступність посилання

ТОП новини

У Туркменистані 31 березня пройшли довибори, ЦВК оголосила лише явку


Результати виборів обіцяють оприлюднити «найближчим часом»

У Туркменистані 31 березня пройшли вибори до парламенту і місцевих рад країни замість депутатів, які вибули достроково. Центральна виборча комісія на своєму сайті визнала їх такими, що відбулися, й оголосила дані про активність виборців, але не самі результати виборів.

За даними ЦВК, явка на парламентських виборах склала 91,12% виборців, на виборах членів «халк маслахати» (народних рад) велаятських (обласних) і міста Ашгабата – 90,86%, етрапських (районних), міських народних рад – 90,71% і ґенґешів (органів місцевої влади, сільрад) – 90,90%.

Ніяких інших результатів голосування влада поки що не повідомляє, а обіцяє оприлюднити їх «найближчим часом».

Як мовиться в повідомленні Центрвиборчкому Туркменистану, всього для проведення голосування в країні було відкрито 188 виборчих дільниць, а на одне місце депутата туркменського парламенту, члена народних рад і органів місцевої влади «було зареєстровано кілька кандидатів від політичних партій і груп громадян».

Моніторингом виборів у Туркменистані займалися тільки місцеві спостерігачі, і, як підкреслюють у ЦВК, «за їхньою оцінкою, вибори пройшли на альтернативній і демократичній основі, в суворій відповідності до чинного в країні законодавства і загальноприйнятих норм міжнародного права».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG