Доступність посилання

ТОП новини

Кількість загиблих мігрантів з Туркменистану, які вживали зіпсований алкоголь у Туреччині, зросла до 53


Родичі загиблих не змогли перевезти тіла назад до Туркменистану через транспортні обмеження в Туреччині на тлі пандемії коронавірусу
Родичі загиблих не змогли перевезти тіла назад до Туркменистану через транспортні обмеження в Туреччині на тлі пандемії коронавірусу

Кількість загиблих серед туркменських мігрантів в Туреччині, які пили зіпсований алкоголь, зросла до 53-х, повідомила 28 березня Туркменській службі Радіо Свобода людина, яка була на похороні жертв і побажала залишитися неназваною.

За повідомленням, 53-тя жертва померла вранці 28 березня і ще щонайменше 15 людей залишаються в лікарні.

Лікарі, знайомі зі справою, розповіли кореспондентові Радіо Свобода в Туреччині, що мігранти з Туркменистану не лише пили неякісну горілку, а й натерли нею тіло, щоб таким чином «захиститися» від COVID-19.

Раніше повідомлялося, що родичі загиблих не змогли перевезти тіла назад до Туркменистану через транспортні обмеження в Туреччині на тлі пандемії коронавірусу. Туркменських мігрантів поховали на кладовищі в Стамбулі.

Поліція Стамбула повідомила, що заарештувала щонайменше 11 осіб, підозрюваних у продажу незаконно виготовленого алкоголю, а також конфіскувала неякісну горілку і зброю у підозрюваних під час затримання.

XS
SM
MD
LG