Доступність посилання

ТОП новини

Україна отримала 10 тонн гуманітарної допомоги від ОАЕ – СБУ


Новинна агенція Об’єднаних Арабських Еміратів WAM повідомила напередодні, що відправленого вантажу може вистачити для понад 10 тисяч працівників охорони здоров’я
Новинна агенція Об’єднаних Арабських Еміратів WAM повідомила напередодні, що відправленого вантажу може вистачити для понад 10 тисяч працівників охорони здоров’я

До України 10 квітня прибула перша партія гуманітарної допомоги з Об’єднаних Арабських Еміратів, повідомляє Служба безпеки України 11 квітня. Літак приземлився в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Зокрема, уточнюють у правоохоронному органі, Київ отримав 15 тисяч медичних халатів, 20 тисяч захисних масок, 500 тисяч рукавичок, 30 тисяч пар захисного взуття, 15 тисяч комбінезонів та 6 тисяч літрів дезинфікуючого засобу.

«Гуманітарний вантаж отримано без залучення коштів державного бюджету України. Всі засоби захисту будуть безпосередньо передані вітчизняним лікарням та медикам. Голова СБУ Іван Баканов подякував партнерам з Об’єднаних Арабських Еміратів та Посольству ОАЕ в Україні за допомогу та підкреслив, що це яскравий приклад міжнародної взаємодії в ситуації, коли всі країни протидіють новому виклику світового масштабу», – йдеться в повідомленні СБУ.

Новинна агенція Об’єднаних Арабських Еміратів WAM повідомила напередодні, що відправленого вантажу може вистачити для понад 10 тисяч працівників охорони здоров’я.

Крім того, з ОАЕ повернулися 113 громадян України, які не змогли вилетіти звідти раніше.

За даними Міністерства закордонних справ, станом на ранок 10 квітня за кордоном залишалося 15 369 громадян України, які звернулися по допомогу до дипломатичних представництв. Із них 8 850 людей наполягають на поверненні в Україну.

По поверненні на них, згідно з рішенням уряду, очікує обов'язкова обсервація.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG