Доступність посилання

ТОП новини

Болтон розповів про те, як «європейські колеги» не погодилися на прискорену програму вступу України до НАТО 


Болтон: Багато залежить від України

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон, який 24 серпня перебуває з візитом в Києві, відзначив прогрес України в питаннях інтеграції в НАТО.

«Адміністрація Буша в 2008 році запропонувала, щоб для України та інших країн була прискорена програма з прийняття в члени НАТО. Але з цим європейські колеги, на жаль, не погодилися», - цитує Болтона агентство Інтерфакс-Україна.

При цьому радник президента США сказав, що зараз адміністрація Дональда Трампа активно розглядає питання вступу України до НАТО, виходячи з інтересів Києва.

«Кілька кроків було зроблено, але багато залежить від України - яким чином Україна виконає умови, і політичні, і військові. Але є прогрес», - сказав він на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

Як повідомляло Радіо Свобода, Президент України Петро Порошенко під час військового параду до Дня Незалежності в Києві 24 срепня заявив, що наполягатиме на закріпленні у Конституції прагнення приєднатися до Європейського союзу і вступити до НАТО.

В оприлюдненій 11 липня підсумковій декларації саміту НАТО, який триває у Брюсселі, Північноатлантичний альянс наголосив, що рішення Бухарестського саміту щодо того, що одного дня Україна стане членом НАТО, залишаються чинними.

Нагадаємо, що на саміті НАТО в Бухаресті у 2008 році Грузія й Україна не отримали План дій для набуття членства (ПДЧ), але керівники країн НАТО тоді запевнили, що одного дня Грузія й Україна будуть членами НАТО.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG