Доступність посилання

ТОП новини

«Укрпошта» відновлює відправлення до Китаю


З середи, 26 лютого, «Укрпошта» знову приймає відправлення до Китаю.

«Це стало можливим завдяки допомозі Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Нині жодних заборон з боку Національної пошти Китаю щодо прийому посилок не має», – мовиться у повідомленні.

На підприємстві додали, що пошту з Китаю продовжують доставляти.

«Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, що здійснюють доставку до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю. Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені», – заявили в «Укрпошті».

З 13 лютого «Укрпошта» тимчасово не приймала посилок до Китаю через скорочення більшістю авіакомпаній рейсів до цієї країни після спалаху епідемії коронавірусу.

За даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, станом на 26 лютого кількість випадків зараження новим коронавірусом сягнула 81 002, 2762 людини померли. При цьому понад 30 тисяч одужали. В Україні жодного випадку коронавірусу не зафіксували.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG