Доступність посилання

ТОП новини

Уряд повідомив про часткове полегшення умов карантину


Будівля Кабінету міністрів України
Будівля Кабінету міністрів України

Департамент комунікацій секретаріату Кабінету міністрів України 26 березня роз’яснив, які зміни уряд вніс у карантинні заходи в постанові №239 від 25 березня. Рішення дозволяє певні види діяльності «з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використанням засобів індивідуального захисту».

До дозволених раніше видів торгівлі додалася торгівля «ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом».

Також унормоване перевезення в громадському транспорті (в тих містах, де він ще працює). «Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах», – вказано в роз’ясненні.

25 березня Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. ​Він передбачає заборону роботи громадських закладів, окрім закладів харчування на винос, обмеження роботи громадського транспорту. Карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції розпочався в Україні 12 березня. Він мав тривати до 3 квітня.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG