Доступність посилання

ТОП новини

Уряд дозволив роботу ломбардів і кредитних спілок під час карантину


Уряд дозволив відновити за умов карантину роботу «всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок»
Уряд дозволив відновити за умов карантину роботу «всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок»

Уряд дозволив відновити за умов карантину роботу «всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок». Про це йдеться в рішенні, яким внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», інформує Урядовий портал 2 квітня.

Також дозволено продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої сільськогосподарської техніки, та продаж добового молодняка свійської птиці.

Уряд надав рекомендації, які сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів. Аптеки задля цього можуть працювати цілодобово, а до торгових залів допускатимуть «у розрахунку не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів площі, з дотриманням 1,5-метрової відстані між особами».

Минулого тижня уряд також дозволив певні види діяльності «з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використанням засобів індивідуального захисту». До дозволених раніше видів торгівлі додалася торгівля «ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом».

25 березня Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. ​Він передбачає заборону роботи громадських закладів, окрім закладів харчування на винос, обмеження роботи громадського транспорту. Карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції розпочався в Україні 12 березня. Він мав тривати до 3 квітня.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG