Доступність посилання

ТОП новини

США: суддя вимагає оприлюднити матеріали розтину у справі про смерть екс-міністра з Росії


Смерть російського чиновника, давнього близького соратника президента Володимира Путіна, викликала припущення, що Лесін був убитий після того, як запропонував свою допомогу ФБР США

Суд у Вашингтоні наказав міській владі оприлюднити результати розтину й інші документи у справі про смерть колишнього російського міністра преси Михайла Лесіна.

Таке рішення ухвалене за позовом Радіо Свобода до влади столиці США в рамках американського Закону про свободу доступу до інформації.

У листопаді 2015 року тіло Лесіна виявили в номері вашингтонського готелю.

У жовтні 2016 року влада США закрила розслідування у справі про смерть колишнього міністра преси Росії, визнавши її нещасним випадком.

Читайте також: Тупий предмет: таємниця загибелі Лесіна

Тоді поліція і прокуратура повідомили: у висновку про смерть Лесіна мовиться, що вранці 4 листопада 2015 року він прийшов до вашингтонського готелю після кількох днів постійного вживання алкоголю. У номері готелю він впав і вдарився головою. Слідчі встановили, що у номері Михайло Лесін був один.

Смерть російського чиновника, давнього близького соратника президента Володимира Путіна, викликала припущення, що Лесін був убитий після того, як запропонував свою допомогу ФБР США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG