Доступність посилання

ТОП новини

«Укрзалізниця» повідомила про відновлення супроводу поїздів правоохоронцями


Вирішили почати з поїздів далекого сполучення

У рамках пілотного проєкту «Укрзалізниця» повідомила, що співробітники поліції почали супровід пасажирських поїздів №122/121 Миколаїв-Київ-Рівне та №24/23 Одеса-Москва.

«Ці поїзди були обрані для пілотного проєкту через найбільшу кількість зафіксованих правопорушень», – повідомили в УЗ.

За даними поліції, у період 21-27 лютого було складено 30 адміністративних постанов (через заборону куріння і вживання алкоголю), 25 людей отримали усні попередження.

«27 лютого 2020 року під час слідування поїзда № 24/23 Одеса-Москва працівники поліції успішно попередили пограбування пасажира та затримали підозрюваного. Наразі «Укрзалізниця» та Національна поліція працюють над спільним планом дій щодо збільшення кількості поїздів, що курсуватимуть у супроводі правоохоронців», – вказали в «Укрзалізниці».

В українських поїздах досі були відсутні правоохоронці. Вони були позбавлені функції гарантування громадського порядку там у 2013 році.

Відповідно до статті 13 закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», в Україні заборонене куріння тютюнових виробів у громадських місцях, у тому числі у вагонах поїздів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG