Доступність посилання

ТОП новини

Колишній президент Вірменії вийде на волю завдяки праву на недоторканність


Кочарян став президентом Вірменії в 1998-му і займав посаду протягом десяти років. Фото 2008 року
Кочарян став президентом Вірменії в 1998-му і займав посаду протягом десяти років. Фото 2008 року

13 серпня суд у Вірменії ухвалив звільнити з-під варти колишнього президента країни Роберта Кочаряна.

Як повідомляє Радіо Азатутюн, Вірменська служба Радіо Свобода, апеляційний суд задовольнив клопотання адвокатів Кочаряна, які наполягли на праві екс-президента на недоторканність.

Раніше понад чотири десятки депутатів Національних зборів Вірменії звернулися до суду з проханням випустити Кочаряна на поруки.

Кочарян, який був президентом Вірменії з 1998 до 2008 року, був затриманий 27 липня за звинуваченнями в поваленні конституційного ладу у змові з іншими особами. Єреванський суд постановив, що Спеціальна слідча служба може тримати Кочаряна під вартою два місяці – на час розслідування подій 1 березня 2008 року.

Такі ж, як і Кочарянові, звинувачення висунуті генеральному секретареві Організації договору про колективну безпеку Юрієві Хачатурову і екс-міністрові оборони Вірменії Мікаелові Арутюняну.

26 липня Спеціальна слідча служба Вірменії подала до суду клопотання про арешт як запобіжний захід для Хачатурова. 28 липня уночі Хачатуров був звільнений з-під варти під заставу в розмірі 5 мільйонів драмів (це майже 270 тисяч гривень).

Суд також ухвалив рішення про заочний двомісячний арешт Арутюняна, він оголошений у розшук.

XS
SM
MD
LG