Доступність посилання

ТОП новини

Із 1 квітня в Україні поступово відновлять роботу заклади культури – Ткаченко


Кожен заклад культури готуватиме свою програму та працюватиме за власним графіком
Кожен заклад культури готуватиме свою програму та працюватиме за власним графіком

Із 1 квітня в Україні поступово відновлять роботу заклади культури та мистецтв – театри, опери та концертні зали, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Діячі мистецтв готові працювати нон-стоп, аби полегшити страждання людей від пережитих жахіть війни, подарувати позитивні емоції дорослим та дітям, а також відродити надію та віру в краще майбутнє. Культура – це м’яка сила. Вона здатна повернути українців до нормального життя в новій воєнній реальності», – сказав Ткаченко.

За його словами, кожен заклад культури готуватиме свою програму та працюватиме за власним графіком.

«Події у закладах культури та мистецтв відбуватимуться з урахуванням вимог воєнного стану. У випадку повітряної тривоги усі глядачі повинні пройти в укриття, яке розташоване в закладі. Відтак кількість місць обмежена. При вході до закладів може здійснюватися поверхневий огляд щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або які загрожують життю чи здоров’ю людей», – повідомили у Мінкульті і нагадали також про збереження правил у зв’язку пандемією COVID-19.

Детальну інформацію щодо придбання квитків потрібно дізнаватися на сайтах закладів. Повідомляється, що частина коштів від придбаних квитків йтиме на допомогу армії або на гуманітарну підтримку.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.
XS
SM
MD
LG