Доступність посилання

ТОП новини

В Україну заборонили ввозити 10 книжок, які містять ознаки російської пропаганди


До України заборонили ввозити книжки з економіки та менеджменту, у яких рекламується діяльність російських компаній, до яких в Україні застосовано економічні санкції

В Україну заборони ввозити 10 книжок, які містять ознаки російської пропаганди, інформує Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Згідно з повідомленням, «ознаки пропаганди держави-агресора, її органів влади та імперських геополітичних доктрин» виявлені у книжках московських видавництв ТОВ «Альпина Паблишер», ТОВ «Олімп-Бізнес», ТОВ «Манн, Іванов і Фербер». Це, зокрема, книжки з економіки та менеджменту, у яких рекламується діяльність російських компаній, до яких в Україні застосовано економічні санкції.

Крім того, в Україну заборони ввозити з метою розповсюдження перекладену з англійської мови книжку Росса Геддеса «IPO и последующие размещения акций», у передмові до якої російський видавець поширює цитати з виступів президента Росії Володимира Путіна.

20 травня 2017 року набула чинності постанова про «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України». Із того часу Держкомтелерадіо надав 3 018 відмов у видачі дозволів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG