Доступність посилання

ТОП новини

Майже 70% звітів, які готують облдержадміністрації, виявилися непотрібними – міністр


Дубілет: ми провели аналіз, які звіти готують для Кабміну обладміністрації та КМДА на постійній основі. Всього їх виявилося 4185 звітів

Майже 70% звітів, які готують обласні державні адміністрації та Київська міська державна адміністрація, виявилися непотрібними, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Facebook.

«Ми провели аналіз, які звіти готують для Кабміну обладміністрації та КМДА на постійній основі. Всього їх виявилося 4185 звітів. Раз на місяць або на квартал тисячі держслужбовців по всій країні готують ці нескінченні документи. Почали розбиратися з кожним звітом окремо. Досліджували, хто користується або хоча б відкриває ці звіти. Виявилося, що майже 3000 (70%) цих звітів не потрібні», – розповів Дубілет.

За його словами, ці звіти займають купу часу у тих, хто їх готує, але майже завжди просто накопичуються на запилених шафах без всякого сенсу.

«Ми виявили ще одну дивовижну штуку. Близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно. Свого часу їх скасовували, але ніби забували повідомити про це регіони… Зараз разом з міністерствами та іншими органами влади скасовуємо всю цю безглузду роботу», – зазначив Дубілет.

Він зазначив, що частину звітів уже скасували, ще частину скасують протягом двох-трьох тижнів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG