Доступність посилання

ТОП новини

Пілот Лубіц страждав від депресії і лікувався у кількох психіатрів − слідчі


Андреас Лубіц

При обшуку в квартирі другого пілота лайнера компанії Germanwings, що розбився у французьких Альпах 24 березня, слідчі виявили препарати для лікування психічних захворювань. Слідство вважає, що знайдені препарати вказують на «психосоматичний розлад», яким страждав Андреас Лубіц. Про це в суботу повідомила німецька газета Welt am Sonntag. Газета наводить слова одного зі слідчих про те, що 27-річний пілот проходив лікування у декількох неврологів і психіатрів.

Слідчі вважають, що Лубіц перебував у депресії, це нібито випливає з його особистих заміток, виявлених у квартирі. Комп'ютер і рукописи будуть піддані подальшим перевіркам. Раніше повідомлялося, що в оселі пілота був знайдений лікарняний лист на період, що включає і день катастрофи.

Німецька міжнародна мовна компанія Deutsche Welle зазначає, що особисті проблеми Лубіца − не єдина версія причин катастрофи. Представник французької жандармерії заявив, що незважаючи на «серйозність» основної версією, вона не є єдиною.

Результати дослідження голосового реєстратора, знайденого на місці катастрофи, наводять на думку, що 27-річний Любіц, другий пілот пасажирського літака німецької компанії Germanwings, свідомо заблокував двері, коли командир літака на хвилину вийшов, і перевів літак на зниження, яке завершилося катастрофою.

Унаслідок катастрофи, що сталася у французьких Альпах 27 березня, загинули всі 150 людей, які були на борту літака рейсу Барселона – Дюссельдорф.

XS
SM
MD
LG