Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст розцінює зняття з розгляду справи про заборону КПУ як затягування судового процесу


Ілюстраційне фото

У Міністерстві юстиції України переконані, що сьогоднішнє зняття з розгляду справи про заборону КПУ можна розцінювати виключно як затягування судового процесу через процесуальні процедури.

За повідомленням прес-служби Мінюсту, Київський окружний адмінсуд зняв з розгляду справу про заборону КПУ через апеляційну скаргу щодо скасування ухвали про підсудність справи.

У міністерстві зауважують, що ухвалою Київського апеляційного адмінсуду від 12 березня апеляційні скарги представників КПУ на цю ухвалу вже були повернуті заявникам через їх відкликання.

Справа за позовом Мін’юсту до КПУ про заборону діяльності політичної партії була призначена до розгляду сьогодні на 10:30, проте Окружний адміністративний суд Києва зняв з розгляду цю справу. Це було зроблено у зв’язку з тим, що адвокати КПУ подали апеляційну скаргу на ухвалу щодо підсудності.

Напереодні судді Окружного адміністративного суду міста Києва оголосили самовідвід у справі про заборону Комуністичної партії України.

У липні міністр юстиції України Павло Петренко подав до суду позов про заборону діяльності в Україні Комуністичної партії.

XS
SM
MD
LG