Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст оскаржить рішення про соцвиплати на підконтрольних бойовикам територіях


Павло Петренко

Міністерство юстиції України має намір оскаржити рішення Київського апеляційного адміністративного суду про необхідність здійснення соціальних виплат на територіях Луганської і Донецької областей, нині підконтрольних угрупованням «ДНР» і «ЛНР».

Як заявив міністр юстиції Павло Петренко, рішення буде оскаржене у Вищому адміністративному суді України.

«У мене просте запитання до суддів Апеляційного суду, які винесли це рішення. Їх, напевно, треба просто відправити разом з інкасаторами або співробітниками Державної казначейської служби на не підконтрольну Україні територію, щоб вони туди відвезли гроші для виплати пенсій, – тоді яке б рішення вони ухвалили?», – сказав глава Мін’юсту в ефірі Першого національного телеканалу ввечері 2 квітня.

За його словами, нині не стоїть питання про те, що українська влада не хоче виплачувати кошти громадянам. «Ці гроші акумульовані, щоб виплатити їх нашим громадянам, які переїжджають із підконтрольної терористам території, або після звільнення цих територій», – пояснив міністр.

«Ухвалювати такі рішення, коли ти сидиш в теплому кабінеті Апеляційного суду та давати доручення співробітникам казначейства або держбанку – а до слова, кілька співробітників були вбиті ще минулого року, коли везли гроші, ризикуючи своїм життям – це популізм», – наголосив Петренко.

Напередодні стало відомо, що Київський апеляційний адмінсуд визнав незаконним рішення Кабміну про здійснення соціальних виплат у Донецькій і Луганській областях лише на контрольованих українською владою територіях.

XS
SM
MD
LG