Доступність посилання

ТОП новини

Біля Донецького аеропорту залишаються раніше виявлені людські останки – ОБСЄ


Спостерігачі ОБСЄ на Донбасі, ілюстраційне фото

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що виявлені поблизу Донецького аеропорту людські останки досі залишаються на узбіччі дороги. Про це йдеться у звіті місії за 2 квітня.

Спостерігачі під час чергової поїздки в район Донецького аеропорту знову зафіксували тіло невідомої особи, про яке вже повідомлялося раніше у звітах від 27 і 29 березня.

Також місія ОБСЄ повідомила, що ситуація біля аеропорту була спокійною, але невдовзі після того, як спостерігачі почала покидати даний район, о 13:25 було чути звук від 15 вихідних і вхідних пострілів (мінометних та артилерійських) біля Донецького аеропорту.

30 березня спостерігачі ОБСЄ повідомляли про виявленняна території Донецького аеропорту неідентифікованих людських останків.

28 березня з Донецька у Дніпропетровська привезли тіла 22 загиблих українських військових, які захищали Донецький аеропорт. 11 березня спостерігачі ОБСЄ з посиланням на Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомили, що з Донецького аеропорту вивезли тіла 16 українських військових.

22 січня українські військові залишили руїни нового терміналу Донецького аеропорту. Вони обороняли новий термінал летовища 242 дні – від 26 травня 2014 року, коли зі стратегічного об’єкту їм вдалося витиснути бойовиків.

XS
SM
MD
LG