Доступність посилання

ТОП новини
20 жовтня 2020, Київ 17:47

Порошенко: Вища рада юстиції буде сформована найближчим часом


Президент України Петро Порошенко заявив, що Вища рада юстиції буде сформована найближчим часом. Про це він сказав в інтерв'ю «5 каналу».

Порошенко повідомив, що напередодні під час зустрічі з керівниками фракцій коаліції наголосив, що Верховна Рада повинна проголосувати за свою квоту і обрати членів Вищої ради юстиції. За його словами, вперше оголошено відкритий і публічний конкурс, який раніше проводився в закритому режимі, щоб призначити свою квоту у Вищу раду юстиції.

«Відразу ж після цього у Вищій раді юстиції ставсяпотоп: виявляється, залило особисті справи всіх суддів-порушників… Дав доручення Службі безпеки України, щоб було забезпечено зберігання цих документів. Хочу запевнити, що судові справи суддів, як і рукописи, не горять і не тонуть. Їх ці потопи та пожежі не врятують, а Вища рада юстиції буде сформований найближчим часом», – сказав Порошенко.

Президент сподівання, що наступного тижня буде ухвавалено закон про обмеження права суддів звільняти під заставу підозрюваних в корупції і тяжких злочинах.

Наразі Петро Порошенко отримав 19 заявок від кандидатів у члени Вищої ради юстиції. Це відомство не працює з квітня минулого року.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG