Доступність посилання

ТОП новини

Російська економіка за останні три місяці впала на 2 відсотки – Медведєв


Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв

У Росії у першому кварталі 2015 року показники валового внутрішнього продукту зменшилися на 2 відсотки. Про це повідомив премʼєр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

За його словами, негативні тенденції у російській економіці, що почалися у 2014 році, зберігаються. Зокрема, у січні-березні 2015 року обсяги промислового виробництва зменшилися на 0,4 відсотка, порівняно з першим кварталом минулого року. Найбільш відчутне зниження – в інвестиційній діяльності, повідомив Дмитро Медведєв.

Він також зазначив, що у 2014 році зростання ВВП склало 0,6 відсотка. «Найгострішою ситуація була наприкінці минулого – на початку цього року. Унаслідок різкого зниження цін на нафту впав курс рубля. Інфляція сягнула 16 відсотків. Почали скорочуватися реальні доходи населення. Було зафіксовано вихід на негативні темпи росту ВВП, зниження інвестиційної активності і внутрішнього споживання», – повідомив Дмитро Медведєв.

Він додав, що все це відбувалося на тлі «політизованого зниження інвестиційного рейтингу Росії і масштабного відтоку капіталу».

Раніше Дмитро Медведєв повідомив, що збитки російської економіки від санкцій, запроваджених міжнародною спільнотою у 2014 році, склали 25 мільярдів євро.

XS
SM
MD
LG