Доступність посилання

ТОП новини
21 квітня 2021, Київ 15:10

Дніпропетровська міліція не знайшла підтверджень витоку інформації про бійців спецпідрозділу «Торнадо»


За фактом оприлюднення в Інтернеті особистих даних бійців підрозділу «Торнадо» (колишній «Шахтарськ») у міліція провела службове розслідування. Про це у середу поінформував на брифінгу в управлінні міліції в Дніпропетровській області.

У міліції підтвердили, що 21 квітня в мережі Інтернет були викладені фото та особисті дані бійців батальйону міліції особливого призначення «Торнадо». Однак, як поінформували в міліції, «попередні результати не виявили витоку вищевказаної інформації».

«Підрозділ попередньо носив назву «Шахтарськ», формувався і комплектувався в ГУ МВС України в Дніпропетровській області. На теперішній час він в підпорядкуванні обласної Луганської міліції. База даних на бійців підрозділу у зв’язку з його передислокацією була передана відповідним кадровим органам», – заявили в міліції.

Водночас бійці спецпідрозділу «Торнадо» сьогодні у Дніпропетровську заявили, що вважають оприлюднення їхніх особистих даних на сайтах, які пов’язують з озброєними сепаратистами, «зливом інформації». На їхню думку, «дані, опубліковані сепаратистами, були отримані ними від українських правоохоронців, оскільки всі фотографії, адреси та інша інформація була поширена саме з архівів МВС».

Крім того, як розповіли бійці, через витік інформації їхнім родинам вже почали надходити погрози: За словами членів підрозділу, більшість із них – вихідці з окупованих районів Донецької області, там залишилися їхні родичі, відтак бійці «Торнадо» вимагають розслідування та «покарання зрадника».

Сайти, які оприлюднили особисті дані українських бійців, не заблоковані.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG