Доступність посилання

ТОП новини

Біля Міністерства енергетики сталася сутичка шахтарів-мітингувальників із невідомими


Біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості сталася сутичка за участю шахтарів, які намагалися встановити намет, та невідомих чоловіків.

Як повідомляє агентство УНІАН, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець назвав цих невідомих чоловіків «тітушками».
Сутичка припинилася, шахтарі намагаються з’ясувати, ким були ці нападники.

Близько 700 шахтарів, які беруть участь в акції протесту в Києві, прибули до Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Вони розмістилися навпроти центрального входу до міністерства і б’ють дерев’яними палицями по касках. Водночас біля входу до міністерства — щільний кордон міліції.

Основна вимога шахтарів – відставка очільника енергетичного міністерства та погашення заборгованості з заробітної плати. Після початку пікету адміністрації президента переговорна група з 18 представників шахтарів пройшла на переговори до адміністрації.

21 квітня у Києві відбувся третій з’їзд шахтарів України, що ухвалив постанову, в якій міститься звернення до президента України про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. З’їзд шахтарів, у якому взяли участь близько 800 делегатів, також вимагає скликати засідання РНБО, на якому має бути вироблено заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.

У разі повного ігнорування постанови з’їзду шахтарі мають намір підготувати і провести загальноукраїнські страйки.

XS
SM
MD
LG