Доступність посилання

ТОП новини

У штабі АТО спростовують заяви Росії про присутність на Донбасі військової компанії Academi зі США


Начальник прес-центру штабу антитерористичної операції Олексій Андрюшин заперечив твердження міністра закордонних справ Росії про начебто прибуття на схід України персоналу американської приватної військової компанії «Академі».

«Інформація про начебто присутність таких людей у районі Волновахи не відповідає дійсності. Представників такої компанії в зоні АТО немає», – сказав він агентству «Інтерфакс-Україна».

Раніше в четвер, 23 квітня, Міністерство закордонних справ Росії повідомляло, що Сергій Лавров висловлював занепокоєння інформацією про нібито появу в лавах українських військ на Донбасі персоналу американської військової компанії «Академі». За повідомленням, про це він говорив державному секретареві США Джонові Керрі в телефонній розмові. Звідки взялася така інформація, в повідомленні не сказано. При цьому Лавров заявляв, що нібито перебування представників цієї компанії на Донбасі, а також перебування на Яворівському полігоні на Львівщині американських військових для спільних навчань становлять, на його думку, «порушення Україною мінських домовленостей».

Із твердженнями про нібито наявність в Україні персоналу Academi Росія виступала вже не раз, і жодного разу вони не підтверджувалися.

XS
SM
MD
LG