Доступність посилання

ТОП новини
18 квітня 2021, Київ 03:20

Надія Савченко заявляє, що не мінятиме адвокатів


Надія Савченко

Народний депутат, українська льотчиця Надія Савченко заявляє, що не має наміру змінювати адвокатів. Про це йдеться у її заяві, оприлюдненій у «Твіттері» одним із її захисників Марком Фейгіним.

«Якщо мене будуть не задовольняти мої адвокати, я сама їх звільню. Та в мене до моїх захисників повна довіра. І лінію мого захисту я повністю підтримую», – наголосила Надія Савченко.

Раніше начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк заявив, що «російські адвокати зацікавлені в тому, щоб Надя просиділа там якомога довше». Він порадив Надії Савченко, увʼязненій у Росії, погодитися на спрощену процедуру розгляду її справи.

У заяві, оприлюдненій Фейгіним у пʼятницю, Надія Савченко звертається до Василя Вовка зокрема з наступними словами: «Вас я попрошу не пхати носа в мою справу, бо ви не можете мене захистити й не хочете. При цьому перешкоджаєте захищати мене іншим. То не маєте ніякого морального права про мене говорити взагалі».

У пʼятницю Слідчий комітет Росії висунув Надії Савченко обвинувачення в остаточній редакції. Їй інкримінують пособництво у вбивстві російських журналістів і незаконний перетин кордону.

Надія Савченко відкидає всі обвинувачення, а її захист наполягає, що українку викрали з території України.

16 березня Надія Савченко відновила голодування.

XS
SM
MD
LG