Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ хоче допомогти українському суспільству налагодити діалог із владою


ОБСЄ допоможе українському суспільству налагодити діалог із владою
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

ОБСЄ допоможе українському суспільству налагодити діалог із владою

Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини розпочинає спеціальний проект в Україні, щоб сприяти комунікації та співпраці суспільства та влади.

Голова Бюро Міхаель Лінк вважає, що саме суспільство, особливо на регіональному рівні, має допомагати державі змінюватись, впливаючи на таких ключових представників влади як парламент, міністерство юстиції та Омбудсмена.

«Свобода та лідерство – це ключові принципи, яких Україна має дотримуватись і надалі, захищаючи та посилюючи демократичні права індивідуумів», – сказав він.

Роль каталізатора та учасника такого діалогу він відводить, переважно, громадським організаціям.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська додає, що цей проект дозволить згуртувати громадянське суспільство та підняти його фаховий рівень.

«І, крім решти, цей проект має сприяти тому, щоби держава навчилась бачити в громадянському суспільстві своїх партнерів, а не лише критиканів», – додала вона.

У 2015 році планують організувати 22 публічних заходи: тренінги, воркшопи, зустрічі з представниками влади по всій Україні. Планується, що проект триватиме з січня 2015 року до грудня 2016 року

XS
SM
MD
LG