Доступність посилання

ТОП новини

Росія має свої геополітичні інтереси, інші країни мають це розуміти – Путін


Президент Росії Володимир Путін
Президент Росії Володимир Путін

Росія має свої геополітичні інтереси і інші країни мають це зрозуміти і поважати. Про це заявив президент Росії Володимир Путін в інтерв’ю до фільму «Президент» на телеканалі «Росія 1», передає ТАСС.

«Треба було б і нашим партнерам зрозуміти, що у такої країни, як Росія, є і не може не бути своїх геополітичних інтересів. І потрібно, з повагою ставлячись один до одного, шукати баланси, шукати взаємоприйнятні розв'язки», – сказав Путін.

Телеканал «Росія 1» на 26 квітня підготував фільм «Президент» про Володимира Путіна до 15-річчя з дня його обрання президентом. Стрічка побудована на інтерв’ю Путіна із хронікою подій, зйомками особистих операторів Путіна та коментарями російських високопосадовців, як-от міністра оборони, голови адміністрації Кремля і керівника «Сбербанку».

Це не перший документальний фільм на основі інтерв’ю Путіна. 15 березня той же російський телеканал «Росія 1» показав фільм «Крим. Дорога на Батьківщину», в якому Путін розповідав про те, як «приєднували» півострів. Українська влада і представники міжнародної спільноти назвали це фактичним зізнанням у анексії і посяганні на чужу територію.

Путін був обраний президентом Росії 26 березня 2000 року, 2004-го переобраний. Із 2008 до 2012 років очолював російський уряд. У 2012-му знову знову став президентом.

XS
SM
MD
LG