Доступність посилання

ТОП новини

Лідеру групи російських байкерів заборонили в’їзд у «шенген»


Російські байкери залишають польський пункт пропуску на кордоні з Білоруссю, 27 квітня 2015 року
Російські байкери залишають польський пункт пропуску на кордоні з Білоруссю, 27 квітня 2015 року

Представник російських «Нічних вовків», голова групи байкерів, які планували європейське турне до Берліна на честь перемоги Андрій Бобровський заявляє, що його внесли до списку санкцій і заборонили в’їзд у «шенгенську зону».

«Про причини відмови невідомо, вони відмовили без пояснення причин. По-перше, відмовили всім учасникам у в’їзді на територію Польщі. А другий момент – це керівника групи, тобто мене, внесли у санкційні списки, анулювали візу і заборонили в’їзд у «шенгенську зону», – сказав Бобровський у понеділок, 27 квітня, у білоруському Бресті, де російські байкери намагалися перетнути кордон з Польщею, але їм відмовили.

Сьогодні польська влада повідомила, що не пропустила на територію країни близько 10 мотоциклістів-байкерів із Росії. Речник Надбужанського департаменту прикордонної служби Польщі Даріуш Сєніцький повідомив, що 27 квітня цим особам не дозволили перетнути білорусько-польський кордон через «документальні порушення».

Близько 20 мотоциклістів, зокрема члени московського клубу «Нічні вовки», близькі до президента Росії Володимира Путіна, 25 квітня почали мотопробіг із Москви до Берліна за маршрутом радянської армії під час Другої світової війни.

Польща 24 квітня заявила, що не пропустить групу мотоциклістів.

Лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов на прізвисько «Хірург» 25 квітня заявив, що в разі, якщо влада Польщі не пропустить усю групу, мотоциклісти поїдуть «окремо, з різних пунктів».

Клуб «Нічні вовки» став відомим завдяки близьким стосункам його лідера Олександра Залдостанова із президентом Росії Володимиром Путіним і його демонстративній «російсько-патріотичній» позиції.

На цю ж тему:

27.04.2015
Плани байкерів Путіна під загрозою зриву. «Нічних вовків» не пустили до Польщі

Мотоциклістів-шовіністів не пропустили до Польщі на білорусько-польському кордоні. Їхній ватажок «Хірург» каже, що буде нова спроба далі
XS
SM
MD
LG