Доступність посилання

ТОП новини

Аваков своїми заявами чинить тиск на суд – Кернес


Геннадій Кернес

Мер Харкова Геннадій Кернес вважає, що глава МВС Арсен Аваков своїми заявами в соціальній мережі Facebook намагається чинити тиск на суд.

«Я впевнений, що Аваков, використовуючи своє службове становище міністра МВС, своїми «постами» в Facebook намагається чинити тиск на суд. Але так само я впевнений і в іншому – в тому, що суд розбереться з усіма обставинами справи», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні Київський районний суд Полтави переніс засідання у справі Кернеса на 18 травня. Таке рішення ухвалено у зв’язку з неявкою мера Харкова на засідання. Як стало відомо він перебуває на лікуванні в Італії.

Після цього Аваков на своїй сторінці в Facebook заявив, що Кернес саботує правосуддя і це підстава прокуратурі звернутися до суду – для зміни запобіжного заходу щодо мера Харкова.

2 березня прокуратура заявила, що харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня ГПУпередала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня колегія суддів кримінальної палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ ухвалила рішення передати цю справуз Дзержинського районного суду Харкова до Київського районного суду Полтави.

Клопотання про перенесення слухання в іншу область подали Генеральна прокуратура і потерпілі у справі Кернеса.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальна справа проти нього є сфабрикованою.

XS
SM
MD
LG