Доступність посилання

ТОП новини

Через місяць зрозуміємо, чи ми знову помилися з генпрокурором – Денисенко


Вадим Денисенко
Вадим Денисенко

У генерального прокурора Віктора Шокіна є місяць, щоб дати результати з розслідування резонансних справ, заявляє народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Досі Генпрокуратура не дала «на гора» реальні рішення, з якими можна вигравати суди. Це є глобальна проблема, проти цього ніхто не попре. Шокін прийшов два місяці тому. Я думаю, у нього є приблизно один місяць для того, щоб ми зрозуміли, чи ці справи будуть розкриті і чи дійдуть до суду, і це буде один розвиток подій. Якщо через місяць, до першої половини червня, цього не буде, тоді можна сказати, що вкотре ми помилилися з генпрокурором», – зазначив Вадим Денисенко.

За його словами, у тому, що в Україні найвищі посадовці змінюються дуже часто, немає нічого поганого.

«Ми будуємо країну з нуля і з коліс, в умовах війни. Нічого страшного, що часто міняється генпрокурор, часто міняються міністри. Дуже важливо, щоб ми знайшли людину, спроможну це зробити», – додав Вадим Денисенко.

10 лютого Верховна Рада погодилася на призначення Віктора Шокіна генеральним прокурором України, перед цим підтримавши звільнення Віталія Яреми, призначеного у червні. До Яреми виконувачем обов’язків генпрокурора був Олег Махніцький.

За Конституцією України, президент призначає на посаду і звільняє з посади генерального прокурора за згодою Верховної Ради.

XS
SM
MD
LG