Доступність посилання

ТОП новини

Гендиректор Фонду «Крим» про передачу майна Муфтіяту: це грабунок


Різа Шевкієв
Різа Шевкієв

Гендиректор Фонду «Крим» Різа Шевкієв назвав грабунком ініціативу нинішньої влади Криму з передачі арештованого майна фонду, в тому числі будівлі кримськотатарського Меджлісу в Сімферополі, Духовному управлінню мусульман.

«Фонд «Крим» фактично грабують, безцеремонно. Хто б не пограбував, і куди б ці речі не поділися, з якими б благородними цілями це не робилося, грабіж є грабіж», – сказав Шевкієв проекту Радіо Свобода «Крим. Реалії».

«Нам не дають навіть перереєструватися за тутешніми законами і ставитися до цих намірів з благими думками я не можу. Тим більше, що Муфтіят зараз веде таку політику, яка не відповідає вимогам нашого народу», – додав голова фонду.

Він наполягає на тому, що рішення судів, які відбулися в Криму за російськими законами щодо фонду й арешт його майна, «незаконні і мають замовний характер».

За словами Шевкієва, головна мета судових позовів з фондом – відібрати будівлю в центрі Сімферополя, в якому розташовувався Меджліс.

Глава фонду також повідомив, що суд відхилив всі апеляції, що подаються на рішення про арешт майна організації і штрафні санкції щодо голови фонду. Тому, як вважає Шевкієв, будівлю Меджлісу в Сімферополі, ймовірно, заберуть у рахунок накладених штрафних санкцій.

Раніше голова Держкомітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян російського уряду Криму Заур Смирнов заявив, що майно благодійної організації Фонд «Крим» має бути передане Духовному управлінню мусульман Криму. Ця ініціатива вже озвучена російському главі Криму Сергію Аксьонову.

XS
SM
MD
LG