Доступність посилання

ТОП новини

В Україні створять бази даних корупціонерів – директор Антикорупційного бюро


Артем Ситник
Артем Ситник

В Україні створять бази даних корупціонерів, заявив директор Національного Антикорупційного бюро Артем Ситник в інтерв’ю агентству «Українські новини».

«У законі прописана можливість створення баз даних і над цим працюватимуть аналітичні підрозділи. Такі бази даних ефективно використовують у роботі закордоном. Додатково ми будемо розробляти і бази даних корупціонерів, можливо антикорупціонерів, тобто тих, хто особливо відзначився в боротьбі з корупцією», – зазначив він.

14 жовтня 2014 року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національного антикорупційного бюро. Бюро є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, а також запобігання вчиненню нових. Завданням бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці.

16 квітня президент України Петро Порошенко призначив на посаду директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

XS
SM
MD
LG