Доступність посилання

26 Вересень 2017, Київ 16:21
Новини | Політика

ОБСЄ повідомляє про нові бої на сході України в понеділок


(архівне фото)

Організація з безпеки і співпраці в Європі повідомляє, що її Спеціальна моніторингова місія в Україні стала в понеділок, 11 травня, свідком нових інтенсивних боїв біля донецького аеропорту і села Широкина під Маріуполем.

За даними спостерігачів місії, такі інтенсивні бої переривалися того дня періодами тривалого спокою.

Зокрема, на спостережному пункті на залізничному вокзалі в окупованому Донецьку спостерігачам повідомили, що в ніч із 10 на 11 травня артилерійських обстрілів у тій місцевості не було. Але за час перебування на пункті з 8.05 до 17.00 члени місії почули 105 вибухів і час від часу вогонь зі стрілецької зброї, включно з важкими кулеметами.

Також уранці 11 травня спостерігачі зазначили спокій біля села Бердянського, що поруч із Широкином і контролюється українськими військами, але зауважили численні свіжі кратери від вибухів, один із яких був за два метри від спостережного посту ОБСЄ; місцеві мешканці сказали, що обстріл відбувся попередньої ночі.

У самому Широкині вдень 11 травня було спокійно, але, як тільки спостерігачі стали від’їжджати з села о 16.15, на околиці села почалася стрілянина зі стрілецької зброї й мінометів. О 16.30 у регіоні Бердянського й Широкина вже відбувалася інтенсивна перестрілка з танків, мінометів і зенітних установок. Станом на 19.20, коли спостерігачі залишали цю місцевість, бій іще тривав, мовиться в повідомленні.

У прес-центрі штабу антитерористичної операції повідомляли в понеділок, 11 травня, що того дня, починаючи з 5.34 і до 10.19, у зоні АТО не пролунало жодного пострілу.

Того дня на окупованих територіях сепаратисти святкували роковини влаштованих ними рік тому псевдореферендумів щодо «незалежності» від України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG