Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 06:03
Новини | Події

У Раді ухвалили постанову про вшанування героїв АТО


Ілюстративне фото

Верховна Рада ухвалила постанову про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Авторами постанови є Дмитро Тимчук з фракції «Народний фронт» та Марія Матіос з «Блоку Петра Порошенка».

Автори документу рекомендують урядові «організувати системне збирання та поширення інформації про героїчні вчинки учасників АТО, волонтерів та інших громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України».

Уряду рекомендують розробити методичні рекомендації щодо того, як належить представляти анексію Криму Росією та проведення АТО у музейних експозиціях, у шкільних підручниках та в концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Кабмін закликали створити та організувати демонстрацію в регіонах України та дипломатичних представництвах України за кордоном виставок доказів російської агресії.

Також автори документу рекомендують органам місцевої влади звернутися з пропозицією до трудових колективів, навчальних закладів щодо шефства над українськими воїнами, які брали участь в АТО, а також їхніми родинами, що потребують морально-психологічної, матеріальної або іншої підтримки.

Від квітня минулого року на Донбасі триває антитерористична операція, наразі частину Донецької та Луганської областей контролюють проросійські сепаратисти.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG