Доступність посилання

ТОП новини
17 травня 2021, Київ 19:48

Яценюк: Боровик може повернутися, «якщо хоче працювати на Україну»


Саша Боровик

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що Саша Боровик, який вчора заявив, що йде з уряду, може повернутися в Кабмін, якщо «хоче працювати на Україну». Про це Яценюк сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

За його словами, ситуація із Боровиком, який був кандидатом на посаду першого заступника міністра економіки, виникла через його конфлікт із міністром Айварасом Абромавичусом.

«Це компетенція виключно міністра, він ухвалив таке рішення і я його поважаю. Але до будь-кого, у тому числі і до тієї людини, я звертаюся: якщо ви хочете працювати на Україну, наші двері відкриті, не дивлячись на те, що у вас є якісь непорозуміння з міністром. У мене є багато іншої роботи – приходьте», – сказав Яценюк.

Напередодні Саша Боровик заявив, що йде з уряду. За словами Боровика, це пов’язано із конфліктом з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

В уряді заявили, що Саша Боровик ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Він лише був представлений як кандидат на посаду першого заступника міністра і виконував функції радника.

Саша Боровик, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працював у міністерстві на волонтерських засадах.

Професор економіки американського університету Берклі Жерар Ролан вважає це звільнення ознакою того, що чинний уряд України не готовий до радикальних реформ.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG