Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 05:19
Новини | Міжнародні

«Нова газета» тимчасово зупиняє роботу в Чечні – заява


Російське видання «Нова газета» повідомляє, що готує заяву до Слідчого комітету Росії щодо перешкоджання законній діяльності журналіста. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті видання.

Приводом для заяви став інцидент, що стався 14 травня, коли спеціальний кореспондент «Нової газети» Олена Мілашина поїхала в село Байтарки (Чечня) для перевірки повідомлення про факт порушення Конституції Росії та інших законодавчих норм.

Редакція також повідомляє, що на час проведення розслідування «Нова газета» зупиняє свою роботу у Чечні.

Мілашина намагалася дізнатися більше подробиць історії про 17-річну дівчину, яку змушують одружитися зі значно старшим за неї командиром поліції. Журналістка написала, що голова одного з районних відділень поліції, 57-річний (за іншими даними, 47-річний) Наджид Гучигов, який уже має законну дружину, погрожував родині дівчини, якщо її не віддадуть заміж за нього. Історія викликала резонанс.

14 травня «Нова газета» повідомила, що Мілашина виїхала з Чечні у зв’язку з необхідністю бути в Москві. При цьому редакція не підтвердила інформацію в ЗМІ, що журналістка покинула територію Чечні у зв’язку із загрозою її життю. Сама Мілашіна заявляла, що їй порадили стежити за особистою безпекою, оскільки її персоною цікавляться чеченські поліцейські.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG