Доступність посилання

ТОП новини

Нуланд прибуває до Москви обговорювати виконання мінських угод


Вікторія Нуланд, архівне фото
Вікторія Нуланд, архівне фото

Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд прибула з візитом до Москви, повідомили в посольстві Сполучених Штатів у Росії.

Вона продовжить обговорення наступних кроків щодо імплементації мінських домовленостей, повідомляє російське агентство «Інтерфакс» із посиланням на прес-секретаря посольства США в Росії Вільяма Стівенза.

Агентство «ТАСС», у свою чергу, інформує з посиланням на посольство, що всі зустрічі Нуланд у Росії відбуватимуться вже в понеділок, 18 травня.

Попередніми днями, 14–17 травня, Вікторія Нуланд перебувала з візитом у Києві. Там виконання мінських домовленостей теж було однією з головних тем її переговорів із українськими керівниками.

Перед тим, 13 травня, тема становища в Україні і необхідності для Росії і підтримуваних нею сепаратистів повністю виконати мінські домовленості була теж однією з головних у перебігу візиту до Росії державного секретаря США Джона Керрі і його зустрічей із президентом і міністром закордонних справ Росії.

На Заході Росію і підтримуваних нею сепаратистів закликають виконати підписані ними мінські домовленості повністю, а не вибірково, звертаючи увагу, що Україна значною мірою виконує їх. Москва, навпаки, заявляє, що Захід має вимагати такого виконання від України, а сама Росія, мовляв, ніяких зобов’язань на себе за мінськими угодами не брала.

XS
SM
MD
LG