Доступність посилання

ТОП новини

СБУ опублікувала відео допиту полонених російських військових


Служба безпеки України у Facebook опублікувала відео із допитами двох російських військовослужбовців, затриманих на Донбасі 16 травня. Один із полонених представляється Євгеном Єрофеєвим і каже, що служить в армії Росії на посаді командира групи і має звання капітана. За його словами, його група з 12 осіб прибула з Тольятті в Луганську область на початку квітня і займалася розвідкою.

Другий затриманий, Олександр Александров, на відео також заявляє, що він є чинним військовослужбовцем російських Збройних сил, служить в 3-й гвардійській бригаді спецназу, яка базується в Тольятті. Александров заявив, що перебуває на сході України з 26 березня. За його словами, він перетнув кордон у складі батальйону з 220 осіб.

Про затримання Єрофєєва і Александрова стало відомо 17 травня. Українські військові повідомили, що полонені є військовослужбовцями спецназу Головного розвідувального управління Росії і були затримані під час бою біля міста Щастя Луганської області. У Києві заявили, що Єрофеєва і Александрова судитимуть за участь у терористичній організації.

Міністерство оборони Росії вимагає негайного звільнення російських полонених. У відомстві заявили, що ці двоє громадян дійсно служили в російській армії, але на момент затримання вже не числилися в Збройних силах. У Кремлі, коментуючи інформацію про затримання Єрофеєва й Александрова, 18 травня знову заявили, що російських військових на сході України немає.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG