Доступність посилання

ТОП новини

Зорян Шкіряк повідомив про повернення на службу в МВС


Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк

Звільнений нещодавно з посади виконувача обов’язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) Зорян Шкіряк повідомив про повернення на службу в Міністерство внутрішніх справ. Як мовиться у повідомленні політика на сторінці у Фейсбуку, Шкіряк у правоохоронному відомстві обійматиме посаду радника міністра.

«Повертаюся на роботу в МВС на посаду радника міністра МВС Арсена Авакова. Щиро дякую йому за довіру. Як і раніше, буду займатися питаннями координації і плануванням дій підрозділів МВС та Нацгвардіі в зоні АТО, боротьбою з кремлівською пропагандою і внутрішніми путінськими сателітами, продовжуватимемо реформування МВС та виконуватиму особливі доручення міністра МВС України. Буду ще активніше працювати задля втілення розпочатих нами реформ і служитиму народу Украіни, захищаючи національні інтереси та територіальну цілісність нашої держави», – написав Шкіряк.

12 травня Зорян Шкіряк заявив, що подав заяву про відставку. Серед причин звільнення була критика його дій під час евакуації українців з потерпілого від землетрусу Непалу, яка почалася 30 квітня і закінчилася лише 7 травня. До призначення наприкінці березня на посаду в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк і був радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

XS
SM
MD
LG