Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 08:20
Новини | Суспільство

Яценюк пропонує штрафувати облгази, які не забезпечують громадян лічильниками


Арсеній Яценюк

Український прем’єр Арсеній Яценюк вимагає від НКРЕ штрафувати і позбавляти ліцензій облгази, які не забезпечують громадян безкоштовними лічильниками.

«Вимагаю від Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг відбирати ліцензії і штрафувати ті облгази, які не виконують свою функцію і не забезпечують безкоштовно лічильниками громадян України», – заявив він.

«Наша відповідь на ринковий рівень цін і тарифів в енергетиці – це субсидії та енергоефективність. Ці відповіді ми повинні дати до кінця поточного року. Менше споживання енергетики і оплата тільки за ту послугу, яку ти отримуєш», – додав Яценюк.

Від квітня в Україні підвищилися вартість газу, опалення та електроенергії.

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачає обов'язкове встановлення газових лічильників у квартирах, приватних будинках, а також у фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється за рахунок бюджету. Очікується, що встановлення лічильників сприятиме економії ресурсів, оскільки оплачується спожитий обсяг газу.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG