Доступність посилання

ТОП новини

У ОБСЄ закликають сторони конфлікту на Донбасі відвести озброєння від Мар’їнки


Архівне фото
Архівне фото

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ закликає сторони конфлікту на Донбасі зберігати режим тиші поблизу Мар’їнки та відвести озброєння. Про це заявив речник місії Майкл Боцюрків.

«Вчора увечері ситуація в Мар’їнці було відносно спокійно. Ми закликаємо сторони забезпечити продовження режиму тиші і відведення озброєння», – зазначив він.

Уранці 3 червня у штабі АТО повідомили, що сепаратисти зробили спробу прорватися поблизу Донецька, зокрема вони почали масований обстріл позицій сил АТО біля Мар’їнки і Красногорівки, у тому числі з важкого озброєння. У Генштабі згодом повідомили, що українські військові для зупинки наступу сепаратистів, попередивши міжнародних партнерів, були змушені застосувати артилерію.

Представник угруповання «ДНР» Едуард Басурін, коментуючи бойові дії біля Мар’їнки, заявив, що бойовики «не ведуть наступальних дій, а просто застосовують адекватні заходи проти посилення геноциду народу Донбасу».

У ніч на 4 червня ОБСЄ оприлюднила доповідь моніторингової місії про ситуацію поблизу Мар’їнки, у якій зазначалось, що ще від вечора вівторка, 2 червня, спостерігачі бачили рух великого числа важких озброєнь угруповання «ДНР» в бік контактної лінії біля Мар’їнки.

Речники штабу АТО і СММ ОБСЄ про ситуацію на сході України
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

XS
SM
MD
LG