Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко просить ще довіри та часу – політтехнолог про послання до Ради


Сергій Гайдай

Основний меседж послання президента України Петра Порошенка, з яким він виступив сьогодні у парламенті, – прохання про кредити довіри та часу, вважає політтехнолог Сергій Гайдай. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Він попросив і у депутатів, і у народу дати ще кредит довіри і дати ще кредит часу. Він сказав, що все тільки починається і йому дуже потрібен цей кредит довіри, тому що без довіри робити такі кардинальні зміни в країні просто неможливо», – вважає Гайдай.

Політичний експерт зазначив, що саме довіри і часу Порошенку зараз не вистачає найбільше. За його словами, рейтинг президента значно впав за рік його президенства.

«Не буду казати конкретні цифри, але вони значно менші, ніж рік тому», – сказав Гайдай.

Сьогодні президент України Петро Порошенко виступив з посланням до Верховної Ради. Під час виступу він, зокрема сказав, що не задоволений роботою Кабінету міністрів, Верховної Ради і своєю також. Президент наголосив, що сьогодні спільним завданням є «подвоїти і потроїти» зусилля задля змін в Україні.

7 червня минулого року Петро Порошенко склав присягу президента України.

Порошенко переміг у першому турі на дострокових виборах президента, які відбулися 25 травня 2014 року, отримавши 54,7% голосів виборців.

XS
SM
MD
LG