Доступність посилання

22 Червень 2017, Київ 17:00
Новини | Політика

Кличко обіцяє проконтролювати покарання провокаторів на «Марші рівності»


Затримання одного з нападників на «Марші рівності» у Києві, 6 червня 2015 року

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про те, що особисто проконтролює покарання молодиків, які вчинили провокацію і сутички на «Марші рівності» в столиці 6 червня. Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

«Сьогодні міліція виконувала свій обов'язок, забезпечуючи порядок на марші. І те, що відбулося, коли агресивні молодики нападали на учасників маршу, вступили в сутички з правоохоронцями, є неприпустимим. Особливо в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, правопорядок в містах, безпека - це головне. Тому всі, хто чинив безлад, повинні бути жорстко покарані. Я особисто беру це питання під контроль», – наголосив Віталій Кличко.

За його словами, у Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань.

Сьогодні ЛГБТ-спільнота проводила у Києві «Марш рівності». За даними МВС, у результаті сутичок з агресивно налаштованими противниками ЛГБТ-акції постраждало 9 працівників міліції, один – у тяжкому стані. За протиправні дії на місці події правоохоронці затримали 25 людей. Міліція розпочала кримінальне провадження за статтею про хуліганство.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG