Доступність посилання

ТОП новини

175 українських військових повернулися в Україну з місії ООН у Ліберії


Повернення українських військових з місії ООН у Ліберії, Львів, 6 червня 2015 року (фото з сайту Міністерства оборони)
Повернення українських військових з місії ООН у Ліберії, Львів, 6 червня 2015 року (фото з сайту Міністерства оборони)

В перебігу ротації у суботу, 6 червня, в Україну повернулися 175 військових 56-го окремого вертолітного загону місії ООН у Ліберії. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони.

«До міжнародного аеропорту «Львів», сьогодні, 6 червня, прибули 175 миротворців 20 ротації 56-го окремого вертолітного загону, які впродовж 10 місяців виконували завдання місії ООН на африканському континенті - у Ліберії та Кот-д’Івуарі», – йдеться в повідомленні.

Ротація українського контингенту повністю не завершена. У Ліберії та Кот-д’Івуарі ще перебувають військовослужбовці загону, які передають своїм наступникам – миротворцям 21-ї ротації майно, військову техніку та озброєння, зазначили в Міноборони.

За даними Міноборони, український вертолітний загін під час виконання місії перевіз понад 4 тисячі пасажирів та майже 125 тонн вантажу.

Прибулих сьогодні в Україну військових замінила група з 200 військових, які вирушили на африканський континент напередодні.

Український 56-й окремий вертолітний загін працює в Ліберії з 2004 року, це найчисельніший підрозділ українського контингенту, який налічує 275 військових. Серед завдань українців у Ліберії – траспортування хворих з важкодоступних районів, евакуація жителів під час стихійних лих, доставка гуманітарної допомоги, охорона кордон від контрабандистів тощо.

XS
SM
MD
LG