Доступність посилання

ТОП новини

Путін приїхав до Італії на зустрічі з папою Римським, італійськими лідерами


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін прибув до Італії, де планує зустрітися з прем’єр-міністром цієї країни Маттео Ренці під час «Експо-2015» у Мілані.

У Римі Путін планує провести переговори з президентом Серджо Маттареллою і колишнім головою уряду Сільвіо Берлусконі.

Крім того, під час свого одноденного візиту президент Росії планує зустрітися з папою Римським Франциском у Ватикані. Як очікують, вони говоритимуть про ситуацію в Україні, тяжке становище християн на Близькому Сході і православно-католицькі відносини.

Росія має з Італією кращі відносини, ніж із рештою країн-членів ЄС. Водночас Італія навряд чи погодиться розірвати зв’язки з «Групою семи», яка цього тижня попередила Москву, що зростання насильства в Україні призведе до збільшення санкцій.

Через два тижні Євросоюз має голосувати за розширення санкцій проти Москви через її роль у конфлікті в Україні.

Напередодні візиту президента Росії Володимира Путіна до Італії представники української діаспори провели в Мілані 9 червня акцію протесту проти агресії Росії проти України.

Плакати учасників протесту проти агресії Росії з нагоди візиту до Італії російського президента Володимира Путіна. Мілан, 9 червня 2015 року
Плакати учасників протесту проти агресії Росії з нагоди візиту до Італії російського президента Володимира Путіна. Мілан, 9 червня 2015 року

XS
SM
MD
LG