Доступність посилання

ТОП новини

Суд обиратиме запобіжний захід Мельничуку в закритому режимі


 (©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Печерський райсуд Києва задовольнив прохання прокуратури про проведення у закритому режимі судового засідання у справі народного депутата Сергія Мельничука.

Суд має обрати для Мельничука запобіжний захід.

Раніше сьогодні у прокуратурі народному депутатові Сергієві Мельничуку вручили клопотання про обрання запобіжного заходу. Його захисник Ігор Мельник повідомив про невизнання зняття депутатської недоторканності зі свого підзахисного, оскільки немає оригіналу відповідного документа.

3 червня Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Мельничука (група «Воля народу»).

12 травня генпрокурор Віктор Шокін повідомив, що Генпрокуратура підозрює у скоєнні кримінальних злочинів двох народних депутатів і внесла до Ради подання про зняття з Сергія Клюєва і Сергія Мельничука депутатської недоторканності.

Наприкінці березня Генеральна прокуратура поінформувала, що підозрює народного депутата Сергія Мельничука в залученні бійців «Айдару» до викрадення директора підприємства «Укрспирт» Михайла Лабутіна. Мельничук тоді заперечив причетність до цього.

XS
SM
MD
LG