Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС: на нафтобазі під Києвом палають 3 цистерни


Пожежа на нафтобазі під Києвом, 10 червня, 2015 року
Пожежа на нафтобазі під Києвом, 10 червня, 2015 року

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомляють, що станом на 18:00 рятувальники охолоджують 3 цистерни, які горять.

У відомстві зазначають, що загалом від ранку 10 червня ліквідована пожежа на 3 ємностях із 6.

«Найближчим часом ми плануємо провести ще одну пінну атаку. Працюватимемо цілодобово і вночі також. Наразі, крім 3 цистерн, на всій території нафтобази є чимало осередків, де горять 40- та 60-тонні ємності. Саме тому сильне задимлення ще зберігається», – зазначив голова ДСНС Микола Чечоткін.

Він також повідомив, що наразі все ще немає зв’язку з одним співробітником «Укрзалізниці», це пожежник пожежного поїзда, тривають пошуки.

У ДСНС зазначають, що для гасіння полум’я залучаються пожежні танки Міноборони, залучається пожежний потяг.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» спалахнула 8 червня у другій половині дня, вранці 9 червня на місці займання сталися вибухи. Спочатку рятувальники повідомляли про чотири охоплені полум’ям резервуари. Всього на нафтобазі 17 резервуарів. 9 червня у ДСНС повідомляли, що палали 16 резервуарів. Внаслідок пожежі загинули чотири людини, 12 були поранені: 6 співробітників ДСНС і 6 залізничників. На даний час триває ліквідація пожежі.

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

У МВС розглядають кілька версій причин масштабної пожежі на нафтобазі «БРСМ-нафта»: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, навмисний підпал. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG